• Detail firmy

Stanislav Hýbl

Základní popis

Bagry, nákladní vozy, přívěsy nebo lešení, elektrikáři, revize elektroinstalace a hromosvodu, pokládka kabelových sítí, veřejné osvětlení, elektronické vyhledání zemních sítí, zemní protlak, vrtané piloty, odvoz zeminy, základy domů, plotů.

Adresa

Dykova 1042/12
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11018861

Výrobky, činnosti

Elektoinstalace

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 274 182
Mobil: +420 603 464 619
E-mail: shelektro.hybl@seznam.cz
WWW: www.sh-elektro.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Hýbl - Majitel

Telefon: +420 731 167 965
E-mail: shelektro.hybl@seznam.cz
Další firmy v oboru

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

NES-elektro s.r.o.

Zabýváme se instalací zabezpečovacích zařízení. Realizujeme montáže kamerových systémů, televizních rozvodů, slaboproudých rozvodů. Zajišťujeme revize, elektroinstalace.

František Čenský - ELEKTRO

Zajišťujeme revize elektroinstalace do 1000 V, montáže a opravy elektroinstalace bytové i průmyslové. Provádíme elektronicky ovládané rozvody el. instalace do 1000 V a revize hromosvodů. Obrátit na naši firmu se můžete i v případě, že potřebujete osvětlení zahrad. Bližší informace Vám rádi poskytneme a vyjdeme Vám vstříc. Těšíme se na spolupráci s Vámi.