• Detail firmy

Stanislav Hýbl

Základní popis

Bagry, nákladní vozy, přívěsy nebo lešení, elektrikáři, revize elektroinstalace a hromosvodu, pokládka kabelových sítí, veřejné osvětlení, elektronické vyhledání zemních sítí, zemní protlak, vrtané piloty, odvoz zeminy, základy domů, plotů.

Adresa

Dykova 1042/12
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11018861

Výrobky, činnosti

Elektoinstalace

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 464 619
Mobil: +420 605 274 182
E-mail: shelektro.hybl@seznam.cz
WWW: www.sh-elektro.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Hýbl - Majitel

Telefon: +420 731 167 965
E-mail: shelektro.hybl@seznam.cz
Další firmy v oboru

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

VAMA s.r.o.

Nabízíme elektromontážní práce bytové a průmyslové instalace bez rozdílu napětí, zhotovení kabelových rozvodů včetně zemních prací a veřejného osvětlení, opravy trafostanic nebo připojení fotovoltaických panelů.

SANKRA s.r.o.

Zabýváme se komplexním řešením domácí automatizace, instalací zabezpečovacích a kamerových systémů, televizních a satelitních rozvodů. Zabýváme se realizací chytrých domů na klíč. Provádíme servisní a revizní činnost.