• Detail firmy

Stanislav Hozík

Základní popis

Vše pro vození dětí - dětská odrážedla, koloběžky, tříkolky, kola a také šlapací a elektrická vozítka.

Adresa

Ježov 31
696 48 Ježov

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72488638
DIČ:  CZ7807314251

Výrobky, činnosti

Vozítka pro děti

dětská odrážedla, koloběžky, tříkolky, kola , šlapací a elektrická vozítka - motorky, traktory, dětská auta. V nabídce dřevěná, plastová i kovová odrážedla.

Kontaktní údaje

E-mail: odrazedla@post.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Hozík - Majitel

Mobil: +420 739 929 642
E-mail: odrazedla@post.cz
Další firmy v oboru

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.

SPORT BALKÁN s.r.o.

Sport Balkán - velké prostory bowlingu jsou ideální pro firemní večírky, akce, studentské či narozeninové párty. Kulečník, squash, stolní fotbal, bowling.

HEDA export-import, spol. s r. o. - dřevěné hračky a loutky

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej českých dřevěných hraček, loutek, maňásků, loutkových divadel, didaktických pomůcek Montessori, bytových a módních doplňků a smaltovaných šperků. Hlavním sortimentem jsou loutky všech velikostí a materiálů, pohádkové i známých postaviček Spejbla, Hurvínka a Máničky vyráběné v licenci a se souhlasem Divadla Spejbla a Hurvínka v Praze.