• Detail firmy

Zemní práce Jihlava - Stanislav HOS

Základní popis

Zemní a výkopové práce, úpravy terénů. Zřizování, úpravy a opravy vodních toků, meliorací a rybníků. Odstraňování staveb. Nákladní doprava sypkých materiálů a obalových drtí. Pronájem kontejnerů na likvidaci stavebních a komunálních odpadů.

Adresa

Provozovna - Hruškové Dvory 47
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44059809
DIČ:  CZ470326431
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  6
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zemní a výkopové práce

- výkopové práce, úpravy terénu. Zřizování a opravy meliorací, vodních toků, rybníků. Odstraňování staveb.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 724 860
E-mail: s.hos@quick.cz
WWW: zemni-prace.sluzby.cz/

Kontaktní osoba

Stanislav Hos - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o.

Zajišťujeme mezinárodní autodopravu, se specializací především na Německo, Holandsko, Belgii, Dánsko, Švédsko a Anglii. Náš tým tvoří zkušení a spolehliví řidiči, automechanici a dispečeři. Dále provádíme zemní a výkopové práce bagrem a minibagrem, demolice, terénní úpravy. Mezi další služby, které poskytujeme patří také přistavení kontejneru, odvoz suti či prodej písku a kameniva.

PSP s.r.o.

Nabízíme kompletní dodávku staveb. Ať už se jedná o stavby bytové, občanské, kulturní či výstavbu průmyslových závodů, zabezpečení materiálů a práce uskutečňujeme my. Zabýváme se také výrobou betonových směsí a jsme majitelé systémového bednění PASCHAL. Práci odvádíme svědomitě, rychle a využíváme nové technologie.

LIVE image, s.r.o.

Realizujeme stavební práce všeho druhu včetně malířských a štukatérských služeb. Montujeme sádrokartony, zateplujeme fasády a provádíme kompletní stavby domů na klíč. Zabýváme se návrhy a následnou realizací interiérů ve spolupráci s architekty.