• Detail firmy

Stanislav Holeňa - KOVOS

Základní popis

Nabízíme povrchovou úpravu kovů, eloxování hliníku, moření hliníku. Eloxovaný hliník- barva přírodní, zlatá, modrá, černá. Firma provádí frézování klasické, na CNC strojích

Adresa

Lešná 18
756 41 Lešná

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41022513

Výrobky, činnosti

Nabízíme povrchovou úpravu kovů

Nabízíme povrchovou úpravu kovů, eloxování hliníku, moření hliníku. Eloxovaný hliník- barva přírodní, zlatá, modrá, černá. Firma provádí frézování.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 635 113
E-mail: s.holena@seznam.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Holeňa - Jednatel

Mobil: 775 342 264
Další firmy v oboru

HFH STROJNÍ ŘEPÍN s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Vyrábíme ocelové konstrukce, kovové regály, zábradlí, rampy, balkony a jiné ocelové části budov. Provádíme děrování profilů a povrchové úpravy kovů, jako je zinkování a lakování komaxitem. Používané strojní vybavení naleznete na našich webových stránkách, kde jsou i reference realizovaných zakázek.

Jumping Sport.cz

Jsme výrobcem kvalitní jumpingové trampolíny Jumping Sport. Trampolína Jumping Sport je určená pro fitness cvičení na skupinových lekcích i v domácím prostředí. Její inovované parametry přináší vysoký komfort při sportu.

Jaroslav Rudolecký - tvarové broušení

Zabýváme se malosériovým a zakázkovým broušením materiálu klasickými technologiemi. Zajišťujeme broušení na plocho, tvarové broušení, broušení za sucha i za mokra a také kovovýrobu.