• Detail firmy

Stanislav Hochmann

Základní popis

Provozování zámečnictví a kovovýroby. Výroba nerezových zábradlí, schodišť, bran a vrat. Nabídka oplocení, ocelových konstrukcí a přístřešků.

Adresa

Pouzdřany
691 26 Pouzdřany

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69679592

Výrobky, činnosti

Výroba nerezových zábradlí, schodišť

Kontaktní údaje

Mobil: 604 809 956
E-mail: stanislav.hochmann@seznam.cz
Další firmy v oboru

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

GAVEB, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oboru zámečnictví a kovoobrábění, většinou však pracujeme na zakázku. Od počátku založení společnosti jsme hodně postoupili a na žádosti zákazníků jsme služby rozšířili. Vyrobíme pro Vás schodiště, zábradlí, klece, bezpečnostní hrazení, billboardy a mnoho dalších výrobků. Pro delší trvanlivost výrobků provádíme také povrchové úpravy.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.