• Detail firmy

STANISLAV FOJTÍK

Základní popis

Výroba dřevěných polotovarů na decoupage a další výtvarné zpracování/rámečky,krabičky,stojánky,zásobníky,destičky,prkénka apod./Finální výrobky-krabičky na čaj,krabičky na uložení věcí různých velikostí-lakované,ozdobný vršek z tvrdého dřeva.

Adresa

Starohorská 187/28
691 72 Klobouky

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42326851

Výrobky, činnosti

Výroba dřevěných polotovarů

Výroba dřevěných polotovarů na decoupage a další výtvarné zpracování/rámečky,krabičky,stojánky,zásobníky,destičky,prkénka apod./Finální výrobky-krabič

Kontaktní údaje

E-mail: ZEN.TAO@seznam.cz

Kontaktní osoba

STANISLAV FOJTÍK - Majitel

Telefon: 739 672 387
E-mail: ZEN.TAO@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RUDOLF VALACH - DŘEVOVÝROBA

Specializujeme se na dřevovýrobu. Naší hlavní činností je výroba palet, přepravních beden a dřevěných roštů. Snažíme se vyhovět našim zákazníkům, zakládáme si na individuálním přístupu a komunikaci. Vyhovíme Vašemu přání a vyrobíme zboží přímo na míru.

Lubomír Pelikán - Lišty Pelikán

Zabýváme se výrobou dekorativních dřevěných lišt od jednoduchých vzorů až po více propracované, které se používají v nábytkářství a k dotváření klasických interiérů.

JAN SMUTNÝ - PRODEJ DŘEVĚNÝCH POLOTOVARŮ

Zabýváme se prodejem dřevěných polotovarů. Dodáváme obkladové a podlahové palubky, hoblované hranoly, terasovky, plotovky, hoblovaná prkna, OSB desky, vysušené truhlářské řezivo, spárovky a další.