• Detail firmy

Stanislav Dvořák2

Základní popis

Vyrábíme vestavěné skříně, kuchyňské linky, obývací i dětské pokoje, dveře, postele a schody na zakázku z masivu i laminovaných desek.

Adresa

Pořešín 44
382 41 Kaplice

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60638541

Výrobky, činnosti

Dětské pokoje

Kontaktní údaje

E-mail: truhlarstvidvorak@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvidvorak.com

Kontaktní osoba

Stanislav Dvořák - Majitel

Mobil: +420 721 846 990
Další firmy v oboru

Truhlářství Ing. Filip Allizar

Již 15 let se zabýváme truhlářskou výrobou. Vyrábíme na zakázku klasické i moderní kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny, ložnice, předsíně, dětské a studentské pokoje, pracovny atd. Naše truhlárna disponuje veškerým potřebným vybavením a k výrobě používáme ty nejkvalitnější materiály, které splňují i zdravotní nároky na dětský nábytek. Nabízíme kvalitní a cenově dostupný nábytek pro každého.

ŠVEC KAREL - Truhlářství

Zabýváme se truhlářskou výrobou na míru. Specializujeme se především na výrobu z masivu. Naším hlavním výrobním programem jsou masivní a kombinovaná schodiště. Dále vyrábíme dveře interiérové i vchodové, vrata, brány, zábradlí, terasy, balkony, lodžie, pergoly, altány, zahradní domky, nábytek. Používáme běžné i exotické dřevo. Pracujeme rovněž s dýhou a LTD materiálem. Garance 100% spokojenosti!

Truhlářství U Mlejna

Zabýváme se výrobou dřevěného nábytku na zakázku. Nabízíme zhotovení vestavěných skříní, postelí, dveří vč. obložek, kuchyní, schodišť, kancelářského nábytku a dalších dřevěných výrobků.