• Detail firmy

Stanislav Dostál

Základní popis

Výškové práce horolezeckou technikou. Seřezávání a ořez stromů. Ochrana okapů topným kabelem proti zamrznutí. Nátěry konstrukcí, střech a fasád budov. Tmelení spár a opravy.

Adresa

Střítež 106
674 01 Střítež

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68661690

Kontaktní údaje

Mobil: 777 277 529

Kontaktní osoba

Stanislav Dostál - Jednatel

Další firmy v oboru

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

STORK střechy, s.r.o.

Kompletní realizace střech, rekonstrukce a opravy. Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské a zednické práce na zakázku zejména v regionu Vysočina.

Jiří Tuček

Zaměřením naší společnosti je stavební a technický dozor na stavbách a inženýrsko-investiční činnost. Věnujeme se výstavbě menších objektů a RD na klíč. Dodáváme a montujeme dřevěná Eurookna do nízkoenergetických a pasivních domů. Působíme nejenom v Praze a Středočeském kraji, ale také na Vysočině. Realizované zakázky a reference naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás oslovit!