• Detail firmy

Stanislav Čížkovský

Základní popis

Zabýváme se truhlářskou výrobou a montáží nábytku vyhotoveného na míru, nábytek zhotovujeme z lamina, dýhovaného materiálu i masivního dřeva. Výroba pracovních a obkladových desek z umělého kamene. Možnost vytvoření grafického návrhu.

Adresa

Koněvova 1913/120
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49270290
DIČ:  CZ49270290
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku a montáž

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 253 549
E-mail: sc@sc-truhlarstvi.cz
WWW: www.sc-truhlarstvi.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Čížkovský - Jednatel

Další firmy v oboru

TRUHLÁŘSTVÍ Čergeť

Vyrábíme kvalitní nábytek - kuchyňské linky, bytový nábytek, kancelářský a zahradní nábytek, vybavení prodejen a salónů. Zabýváme se rovněž výrobou schodišť, zahradních domků, pergol, plotů apod. Fotogalerii realizací naleznete na našich internetových stránkách.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.