• Detail firmy

Stanislav Čermák

Základní popis

Pro vůz si přijedeme, vše zařídíme a vůz přivezeme na Vámi určené místo.

Adresa

K Šátalce 889
252 42 Jesenice u Prahy

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  04391128

Výrobky, činnosti

Pomoc s autem

Zajištění ME+STK, servisní prohlídky, převody vozidel a další úkony na magistrátu, opravy a spousta dalších úkonů. Vše zajistíme provedeme za Vás. Vyzvednutí a předání vozu na místě dle Vašeho přání a zdarma. Spolehlivost praxe a vstřícné jednání.

Kontaktní údaje

E-mail: pomoc.s.autem@gmail.com
WWW: www.pomocsautem.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Čermák - Majitel

Mobil: +420 603 818 388
Další firmy v oboru

PNEUSERVIS Eva

Poskytujeme výměnu, opravu, prodej a vyvážení pneumatik osobních i nákladních vozů. Prodáváme oleje, maziva, Mogul, Paramo a Castrol. Zkušenosti v oboru od roku 1997! Naše výhody: nejlepší cena a časová flexibilita.

O.K. Trans Praha spol. s r.o.

Realizujeme mezinárodní a vnitrostátní přepravní služby i logistický a spediční servis. Zajišťujeme mezinárodní přepravu zboží v rámci celé Evropy a zemí mimo EU. Zabezpečujeme služby logistiky na míru včetně uskladňování zboží, vedení skladové evidence a distribuce zboží až k odběrateli. Poskytujeme pronájem skladovacích prostor o velikosti 10 000 m2. Nabízíme řešení celní deklarace.

AUTOSERVIS David Svoboda

Provozujeme autoservis v Hlízově u Kutné Hory. Zaměřujeme se na osobní a užitková vozidla. Provádíme diagnostiku, plnění klimatizace, geometrii kol, výměny olejů a brzdových destiček a další služby autoservisu včetně oprav karoserií. Zajišťujeme STK a montujeme tažná zařízení.