• Detail firmy

Stanislav Čásenský

Základní popis

AUTOŠKOLA PRAHA 10, 4 - Autoškola Čásenský. V Autoškole Čásenský dostanete za velmi výhodnou cenu po slevě již od 6.790,-Kč řidičský průkaz skupiny "B". Praktická výuka probíhá na vozech Škoda Fabia - autoškola Praha 10 a 4.

Adresa

K háječku 3307/14
100 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62922530

Výrobky, činnosti

AUTOŠKOLA PRAHA 10, 4 - Autoškola Čásenský

V Autoškole Čásenský dostanete za velmi výhodnou cenu po slevě již od 6.790,-Kč řidičský průkaz skupiny "B". Výuka probíhá na vozech Škoda Fabia.

Kontaktní údaje

E-mail: casensky@autoskola-b.cz
WWW: www.autoskola-b.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Čásenský - Majitel

Mobil: +420 777 315 886
E-mail: casensky@autoskola-b.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BULIRO CLUB s.r.o.

Pronájem bytových a nebytových prostor ke komerčním účelům včetně parkování v uzavřeném areálu a kompletních služeb. Pronájem zasedacích místností.

Coffee Source, s.r.o.

Pražírna Coffee Source vyrábí a prodává výběrovou kávu, od jednodruhové kávy, přes různé směsi, až po bio kávu. Zajišťujeme rovněž dodávky a servis profesionálních kávovarů a technologií na pražení kávy. V neposlední řadě se věnujeme školení baristů. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment kávy včetně speciálních akčních nabídek či novinek.

AUTOŠKOLA Luboš Vojtíšek

Poskytujeme služby autoškoly, jejíž tým v současné době tvoří 4 profesionální učitelé. Zajišťujeme komplexní výuku skupin A a B. Součástí našich služeb je rovněž školení řidičů referentů, vstupní praktické přezkoušení řidičů pro firmy a povinné školení řidičů na profesní osvědčení. Mottem Autoškoly Vojtíšek je „Naučit své klienty kvalitní, zodpovědné a bezpečné jízdě“.