• Detail firmy

Stanislav Cahel

Základní popis

Provádím zednické práce, montáž obkladů a dlažeb, rekonstrukce bytových jader a koupelen. Dále klenbové cihlové, kamenné stropy a štukatérské práce.

Adresa

Poteč 112
766 01 Poteč

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60347970

Výrobky, činnosti

Montáž obkladů a dlažeb

Kontaktní údaje

WWW: www.montaz-obkladu.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Cahel - Majitel

Mobil: +420 604 148 827
E-mail: stanleyc@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

KROVYS s.r.o.

Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské práce. Zaměřujeme se na zhotovení krovů, montáž střešních oken včetně doplňků, instalaci hromosvodů a další. Zabýváme se výrobou altánů, pergol, posezení, dřevených plotů a dalších dřevěných konstrukcí. Nabízíme také autodopravu automobilem s hydraulickou rukou.

ANGLICKÝ STYL s.r.o.

Zabýváme se prodejem obkladů, dlažeb, ornamentální kamenné mozaiky, sanitární keramiky a dalších doplňků zejména v retro anglickém stylu. Poskytujeme také 3D vizualizace a realizace interiérů.