• Detail firmy

Stanislav Beníček - Dopra

Základní popis

Firma Stanislav Beníček - Dopra je profesionální společnost zajišťující přepravu zboží v rámci ČR a EU (spec. Německo a Rakousko). Naší prioritou je bezpečná doprava produktů a čestné jednání vedoucí k maximální spokojenosti všech našich zákazníků.

Adresa

U koupaliště 168
439 72 Krásný Dvůr

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41306571
DIČ:  CZ380404413
  • Služby

Výrobky, činnosti

Přeprava zboží v rámci ČR a EU

Kontaktní údaje

E-mail: masarovic@centrum.cz

Kontaktní osoba

Josef Masarovič

Mobil: +420 721 953 852
Další firmy v oboru

ALVIAN MOST s.r.o.

Nabízíme komplexní zajištění jeřábové techniky nosnost 16 až 500 t. do výšky až 144 m, přepravu a dopravu nadměrných nákladů na území celé ČR. Zajišťujeme vysokotlaké mytí motorů a interiérů všech vozidel.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.