• Detail firmy

STANISLAV BĚLONOHÝ

Základní popis

Vypracování znaleckých posudků na motorová vozidla, stroje a strojní zařízení. Dovoz nákladních automobilů, zabezpečení vozidel, montáže tažných zaříz

Adresa

Černilov 89
503 43 Černilov

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65724798
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vypracování znaleckých posudků na motorová vozidla

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 694 074
E-mail: info@profidoplnky.cz
WWW: www.klubwin.cz
WWW: www.profidoplnky.cz
WWW: www.autoprofes.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Bělonohý - Majitel

Mobil: 777 320 847
E-mail: belonohy@autoprofes.cz
Další firmy v oboru

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.