• Detail firmy

Stanislav Baďura

Základní popis

Nabízíme výstavbu rodinných domů a rekonstrukce bytů, koupelen i průmyslových objektů včetně přepravy písku, betonu a stavebního materiálu do 3,5t.

Adresa

Americká 686/74
460 07 Liberec III - Jeřáb

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65068882

Výrobky, činnosti

Stavebně - montážní práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 772 300
E-mail: info@badstav.cz
WWW: www.badstav.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Baďura - Majitel

Další firmy v oboru

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

Ladislav Jerie s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti topení, voda a plyn. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi koupelen, montáží tepelných čerpadel, vložkováním a servisem komínů. Dodáváme veškerý materiál pro topení, vodu a plyn.