• Detail firmy

Stanislav Adámek s.r.o.

Základní popis

Nabízím Vám vedení účetnictví, daňové evidence, DPH, zpracovávání mezd a všeho potřebného kolem. Poskytuji účetní poradenství.

Adresa

Havanská 783/5
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01680374

Výrobky, činnosti

Účetníctví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 739 450 322
E-mail: da.ada@seznam.cz
WWW: ucetni-sluzby-adamkova.cz/

Kontaktní osoba

DANICA ADÁMKOVÁ - Jednatel

STANISLAV ADÁMEK - Jednatel

Další firmy v oboru

PROVA, s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Nabízíme daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, služby mzdového účetnictví, vypracování účetních závěrek i mimořádných účetních závěrek, kontroly účetnictví, rekonstrukce účetnictví a chybějících účetních podkladů, zpracování a dodání statistických výkazů a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s řešení jakékoliv účetní a daňové situace.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

Bc. Jiřina Sloviočková

Nabízíme kompletní účetní servis a poradenství fyzickým a právnickým osobám. Nabízíme pravidelné zpracování mezd, finanční plánování, rekonstrukce účetnictví a další služby.