• Detail firmy

Stanak - Cheb, s.r.o.

Základní popis

Zajistíme kompletní dodávku nového střešního systému stejně jako rekonstrukci starší střechy včetně krovu. Provádíme klempířské, pokrývačské, tesařské práce. Dále provádíme rekonstrukce a opravy fasád, včetně výměny oken a výkopové práce.

Adresa

Pražská 1696/35
350 02 Cheb

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27971287

Výrobky, činnosti

Zajistíme kompletní dodávku nového střešního systé

Zajistíme kompletní dodávku nového střešního systému stejně jako rekonstrukci starší střechy včetně krovu. Provádíme klempířské, pokrývačské, tesařské

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 167 718
Fax: +420 354 673 426
E-mail: info@stanak-cheb.cz

Kontaktní osoba

Antonín Michalec - Jednatel

Roman Jašek - Jednatel

Další firmy v oboru

D.O.S.P., v.o.s.

Specializujeme se na zakázkové stolařské práce od návrhu, výroby až po montáž. Zajišťujeme výrobu, opravy a montáž oken a dveří, výrobu a montáž dřevěných schodišť, výrobu masivního nábytku, montáže dřevěných obkladů, renovace starého nábytku, stavbu zahradních altánů a domů včetně dřevěných pergol.

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.

TRUHLÁŘSTVÍ Mareček Jiří

Provádíme truhlářské a stolařské práce v Brně. Vyrábíme na zakázku nábytek všeho druhu včetně venkovních prvků, pergol, altánů a zahradních atrakcí pro děti. Používáme kvalitní materiály a máme šikovné řemeslníky.