• Detail firmy

STAMPA Ostrava, spol. s r.o.

Základní popis

Výroba ocelových konstrukcí a strojních dílů. Nabízíme ocelové konstrukce, dopravníkovou techniku, zařízení pro skladování, potrubí, komíny

Adresa

Klímkova 1958/10
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25849743
DIČ:  CZ25849743

Výrobky, činnosti

Ocelové konstrukce (výstavba)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 136 062
Mobil: +420 603 105 500
Fax: +420 596 136 064
E-mail: stampa.ostrava@iol.cz
WWW: www.stampa-ostrava.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Šindler - Prokurista

Tomáš Chorovský - Jednatel

Telefon: +420 595 136 061

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FEMONT OPAVA s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž veškerých ocelových konstrukcí a hal. Jsme však technologicky a legislativně připraveni pro výrobu a montáž téměř jakékoliv ocelové konstrukce. Provádíme klempířské práce, svařování profilů, pálení plechů či tryskání oceli. Pro více informací o naší činnost navštivte webové stránky naší společnosti.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.