• Detail firmy

STAMONT-METAL International, spol. s r.o.

Základní popis

Zajišťování zaměstnanců dělnických profesí z Česka, Evropské unie, Ruska, Ukrajiny, Moldavska a dalších zemích. Nabízíme kurzy českého jazyka.

Adresa

Počernická 272/96
108 00 Praha 10 - Malešice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49551981
DIČ:  CZ49551981

Výrobky, činnosti

Zaměstnanci dělnických profesí

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 395 463
E-mail: smi@tnet.cz
E-mail: www.smi.cz

Kontaktní osoba

Igor Fisun - Jednatel

Maiia Fisun - Jednatel

Karina Fisun - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Qconex v.o.s.

Zaměřujeme se na služby v oblasti manažerského poradenství. Poskytujeme poradenství pro: zavedení systému jakosti, zavedení environmentálního systému řízení, zavedení systému řízení bezpečnostních rizik. Pořádáme školení a semináře.

KRC People, s.r.o.

Zabýváme se personálním poradenstvím a máme bohaté zkušenosti v oblasti vzdělávání firem. Našim klientům nabízíme komplexní servis v oblasti lidských zdrojů. Provádíme osobnostní testování Uchazečů o pracovní pozice i stávajících zaměstnanců.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.