• Detail firmy

STAMAL Group, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se kompletními stavebními pracemi. Zajišťujeme rekonstrukce bytových jader, ale i celých rodinných a bytových domů. Nabízíme provedení elektroinstalační práce, montáže kamerových a zabezpečovacích systémů.

Adresa

Dubečská 542/34
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24301540
DIČ:  CZ24301540
  • Služby

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce bytů Praha 4

Provádíme rekonstrukce bytů. Rekonstrukce bytů nabízíme na klíč i včetně změny kompletní dispozice.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 319 616
E-mail: stamalgroup@seznam.cz
WWW: www.stamalgroup.cz

Kontaktní osoba

Milan Král - Jednatel

Další firmy v oboru

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.

SIN spol. s r.o.

Specializujeme se na inženýrskou, projektovou i realizační činnost v investiční výstavbě včetně činnosti BOZP. Nabízíme služby inženýringu a projektování ve stavebnictví, provádění staveb a také investiční činnosti ve stavebnictví. Realizujeme kompletní stavby na klíč.

PROJEKTIVA CZ s.r.o.

Nabízíme zpracování projektové dokumentace vytápění a větrání zejména pro pasivní rodinné domy. Zajišťujeme vydání průkazyů energetické náročnosti budov a výpočet tepelných ztrát.