• Detail firmy

STAMA, s.r.o.

Základní popis

Výstavby i rekonstrukce rodinných domů, bytových a občanských staveb, památkově chráněných objektů a menších průmyslových či inženýrských staveb.

Adresa

Masarykova 365
691 64 Nosislav

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46346201

Výrobky, činnosti

Stavební firma

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 216 624
Fax: +420 543 216 621
E-mail: stama.nosislav@tiscali.cz
WWW: www.domu-zatepleni.cz

Kontaktní osoba

Jiří Zástěra - Jednatel

Mobil: +420 602 722 246
E-mail: stama.nosislav@tiscali.cz
Další firmy v oboru

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.