• Detail firmy

STAKOV, s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na ukládku betonářské výztuže, na realizaci staveb objektů mostních, monolitických, včetně armokošů pro piloty, polyfunkčních objekt

Adresa

Vodárenská 86
739 42 Zelinkovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26855992

Výrobky, činnosti

betonové výstuže

Kontaktní údaje

E-mail: info@stakov.com

Kontaktní osoba

Lumír Karásek - Jednatel

Mobil: 608 886 535
E-mail: info@stakov.com
WWW: www.stakov.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FROLA spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáž chladících a mrazících boxů, dodáváme rovněž chladírenské a mrazírenské dveře. Dále se zabýváme opláštěním průmyslových hal včetně výrobních prostorů. Zajistíme zpracování návrhů pro chladírenskou technologii, technickou pomoc při realizaci a odborné poradenství. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.

ALWIN START s.r.o.

Výroba hliníkových oken, dveří, fasád a zimních zahrad. Zpracováváme projektové i dílenské dokumentace, statické posudky. Nabízíme kompletní servis a revize.