• Detail firmy

STAHL - účetnictví a poradenství, s.r.o.

Základní popis

Nabídka vedení daňové evidence, mzdové agendy a kompletního účetnictví. Poskytování účetního poradenství včetně zastupování na úřadech či institucích.

Adresa

Žukovského 887/4
161 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28666658

Výrobky, činnosti

Účetní a auditorské služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 725 212 175
Telefon: +420 603 171 595
E-mail: macudova@stahl-ucetnictvi.cz
WWW: www.stahl-ucetnictvi.cz

Kontaktní osoba

Ing. Eva Mačudová - Jednatel

Telefon: +420 603 492 970
Další firmy v oboru

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

Mirabilis office

Zabýváme se vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd i administrativní agendou pro fyzické a právnické osoby. O účetnictví se Vám postaráme s dostatečnou praxí, s potřebným vzděláním a především kvalitně odvedenou prací. V případě potřeby také poskytujeme školení, včetně školení EET. Poskytujeme FULL SERVIS, jezdíme si pro doklady

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.