• Detail firmy

STAFI finalizace staveb s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na revitalizace a rekonstrukce panelových a bytových domů se zaměřením na zateplování fasád, dodávky a výměny výplní stavebních otvorů, ale také na zateplování a celkové dodávky střech. Prodej interiérových dveří SAPELI.

Adresa

Ostřešany 320
530 02 Ostřešany

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25968203
DIČ:  CZ25968203
Rok založení:  2002
  • Služby

Výrobky, činnosti

Průmyslová a bytová výstavba

- výstavba betonových skeletů obchodních center, skladů logistického zabezpečení a výrobních hal; výstavba bytových domů, nebo subdodávky řemesel

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 614 060
Mobil: +420 603 163 540
E-mail: stafi@stafisro.cz
WWW: www.stafisro.cz

Kontaktní osoba

Jozef Koprivňanský - Jednatel

Jana Koprivňanská

E-mail: koprivnanska@stafisro.cz
Další firmy v oboru

PSP izoterm s.r.o.

Specializujeme se na výrobu sendvičových panelů pro realizaci skříňových nástaveb nákladních automobilů a lehkých montovaných staveb. Nabízíme sendvičové izolační panely a samonosné sendvičové panely vyrobené z tvrdé polyuretanové pěny opláštěné skelným laminátem. Dodáváme izolační materiály jako jsou minerální vata, polyuretanová pěna a polystyren.

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

ADOR CZ, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme dveře dřevěné i ocelové, plné, prosklené i kazetové, protipožární. Výroba a prodej požárních uzávěrů.