• Detail firmy

St. Patrick - original Irish Pub

Základní popis

Nabízíme WiFi a prezentační techniku, sportovní přenosy, salónek, letní zahrádku, parkoviště, svatby, rauty, prezentace a školení, promoce, firemní večírky

Adresa

Anenská 2641
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64247104

Výrobky, činnosti

Stylová Irská restaurace v centru Pardubic

Nabízíme WiFi a prezentační techniku, sportovní přenosy, salónek, letní zahrádku, parkoviště, svatby, rauty, prezentace a školení, promoce, firemní v

Kontaktní údaje

Telefon: 466 614 200
E-mail: www.stpatrick.cz

Kontaktní osoba

Jakub Pozemský - Jednatel

David Simon - Jednatel

Mobil: 608 969 606

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.

HOTEL TRIM

V našem hotelu si můžete vybrat z několika druhů ubytování. Dále nabízíme pronájem salónků pro pořádání seminářů, školení, firemních i soukromých oslav. V hotelu se nachází i nekuřácká restaurace a nebo bowling bar, který je otevřen pro veřejnost.

MATTES RESTAURACE

Nabízíme kvalitní českou a steakovou kuchyni. Pořádáme různé oslavy, svatební hostiny, firemní akce nebo rauty. Posedět si můžete i na naší letní zahrádce nebo v zastřešené vytápěné zimní zahrádce.