• Detail firmy

ST Energy s. r. o.

Základní popis

Společnost ST ENERGY se specializuje na dodávku zelených energií pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele. Díky vlastním elektrárnám nabízí levnou elektřinu i zemní plyn a vysoce kvalifikované poradenství pro změnu dodavatele energií.

Adresa

Lisabonská 2394/4
190 00 Praha 9 - Libeň

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60462523
DIČ:  CZ60462523

Výrobky, činnosti

Zemní plyn a elektřina.

Kontaktní údaje

E-mail: seo@bluesystem.cz
E-mail: roman.vlasak@energie-plyn.cz
WWW: www.energie-plyn.cz

Kontaktní osoba

Roman Vlasák - Manažer projektu

Telefon: +420 277 775 968
E-mail: roman.vlasak@energie-plyn.cz
E-mail: seo@bluesystem.cz

pí. Klimešová

Mobil: 734 445 010

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PERAX spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou investičních celků včetně návrhu technického řešení, vypracování projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Dodáváme průmyslové chladicí stanice, filtrační stanice vody, čerpací stanice vody, výměníkové stanice vody, chemické úpravny vody, potrubní rozvody apod.

Mgr. Josef Vološin - Optimal-Energy.cz, a.s.

Zabývám se poradenskou a konzultační činností v oblasti energetiky. Zajišťuji optimalizaci nákladů změnou dodavatele elektřiny a plynu a následné úspory v nákladech za osvětlení, vodu a teplo. Pomáhám se zaváděním technologií v rámci alternativních a obnovitelných zdrojů energie.

ASTRA Lighting s.r.o.

Nabízíme svítidla a osvětlovací systémy pro interiéry a exteriéry. Realizujeme projekty osvětlení, poskytujeme světelně technické výpočty, zpracujeme návrhy řídicího systému osvětlení, vizualizaci osvětlovaných prostorů či měření umělého osvětlení.