• Detail firmy

Sruby Bernat s.r.o.

Základní popis

Dřevostavby stavíme od hrubé stavby až po stavbu na klíč. Srub nebo roubenka je vhodná pro rodinné bydlení, rekreaci i podnikání.

Adresa

Vranov 36
471 24 Mimoň

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28994621
DIČ:  CZ28994621

Výrobky, činnosti

Roubenky

Roubenky stavíme starým způsobem, tak jak se stavěly již před dlouhými časy a však implementujeme do této technologie nové poznatky.Masivní dřevo, ze kterého se roubenky staví, působí jako filtr proti vnějším vlivům dnešní doby.

Kontaktní údaje

E-mail: bernatv@seznam.cz
WWW: www.srubybernat.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Bernat - Jednatel

Mobil: +420 736 760 070
E-mail: bernatv@seznam.cz
Další firmy v oboru

Stromkovická Pila

Specializujeme se na prvotní zpracování dřeva. Zabýváme se zpracováním dřeva a smrkové kulatiny, vyrábíme fošny, hranoly, latě, prkna a materiály pro stavby roubených chalup. Provádíme omítání a hoblování prken a impregnaci dřeva. Zajišťujeme výkup a pořez kulatiny.

Stavby Javůrek s.r.o.

Zabýváme se prováděním staveb a zajištěním technického i stavebního dozoru. Stavíme rodinné domy na klíč, rekonstruujeme rodinné domy, revitalizujeme panelové domy a zateplujeme budovy. Působíme v regionech Liberec, Česká Lípa a okolí.

DŘEVOOBCHOD - ČESKÁ LÍPA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevařského materiálu a doplňkového zboží. Náš sortiment zahrnuje: dřevěné desky, dřevěná okna a dveře, řezivo, hoblované produkty a nábytkové kování. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Velkoplošné materiály Vám nařežeme, desky naformátujeme a olepíme hrany. U nás zakoupené zboží Vám po domluvě také přivezeme. Pro více informací nás kontaktujte.