• Detail firmy

SRBA s.r.o.

Základní popis

Cateringové služby pro podnikové večírky, bankety, obchodní jednání a další. Zajišťujeme dovoz jídel do stravovacích zařízení zákazníků.

Adresa

Stránského 3051
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26098342

Výrobky, činnosti

Cateringové služby pro podnikové večírky, bankety

Cateringové služby pro podnikové večírky, bankety, obchodní jednání a další. Zajišťujeme dovoz jídel do stravovacích zařízení zákazníků.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 492 293
E-mail: srba@srba-tabor.cz
WWW: www.srba-tabor.cz

Kontaktní osoba

JAN SRBA - Jednatel

Mobil: +420 608 115 090

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAT CLUB s.r.o.

Nabízíme pronájem kinosálu a restaurace. Kinosál i restaurace jsou vhodné pro soukromé i firemní akce, zajistíme i kompletní catering. Provozujeme půjčovnu DVD a Blu-ray disků s více než 2000 tituly.

Josef Vanický

Poskytujeme stravování pro firmy i jednotlivce v naší jídelně. Rozvoz obědů do firem po Plzni a okolí. Cateringové služby, provozování kantýn. Výhodné ceny!

Knedlíky Láznička s.r.o.

Povýšili jsme knedlíky na umění. Společnost Knedlíky Láznička dodává široký výběr vysoce kvalitních knedlíků. Nabízíme knedlíky houskové, bylinkové, karlovarské, špekové, bramborové, bramborové plněné uzenou kýtou, ovocné - hruškové, meruňkové, borůvkové, jahodové, malinové a švestkové a bohatý výběr speciálních knedlíků. Do našich knedlíků nepoužíváme žádné konzervanty.