• Detail firmy

ŠRÁMEK PETR

Základní popis

Úpravy přírodního kamene, parapety z kamene, schody z kamene

Adresa

Černilov 327
503 43 Černilov

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45555079
DIČ:  CZ5808220825
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební materiály

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 431 252
Mobil: +420 603 840 578

Kontaktní osoba

Petr Šrámek

Další firmy v oboru

ThermoLUX a.s. - polykarbonátové a plastové desky

Jsme dodavatelem polykarbonátů, plexiskla, PVC desek a ostatních plastů prvotřídní kvality. Zajišťujeme stavební materiály pro prosklení, zastřešení, interiérové příčky, podhledy, protihlukové stěny, světelnou reklamu, sítotisk, digitální tisk, displeje, bannery, světelná označení, výstavní a prodejní systémy apod. Nabízíme také nejrůznější služby v oblasti úpravy plastových materiálů.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.

Malesa Pokrycia Dachowe Sp. z o.o. Sp. k.

Nabízíme k prodeji kovová konstrukce, lichoběžníkové, střešní krytina, panely a dešťové vody. Všechny produkty jsou vyrobeny z kvalitních výrobků. S kvalifikovaným personálem jsme si vysokou reputaci u zákazníků na polském trhu i v zahraničí. Snažíme se zajistit, aby byl zákazník spokojený s výrobky, které koupil.