• Detail firmy

SPRINX s.r.o.

Základní popis

Technologická společnost se specializuje na vývoj, implementaci a správu obchodních systémů.

Adresa

Výchozí 118/6
147 00 Praha 4 - Podolí

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25067702
DIČ:  CZ25067702
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  24
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- informační systémy, tvorba aplikací pro internet, správa datových sítí, intranet, telemarketing, tvorba www stránek, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 234 710 111
Fax: +420 251 014 200
E-mail: sprinx@sprinx.cz
E-mail: obchod@sprinx.cz
WWW: www.sprinx.cz

Kontaktní osoba

Jiří Čáp - Jednatel

Jan Tomčík - Jednatel

Další firmy v oboru

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.

ATPV Elektro, v.o.s.

Zabýváme se výrobou, instalací, opravami elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Dodáváme a montujeme kompletní vybavení pro satelitní a pozemní vysílání české a slovenské televize, včetně ostatních volně šiřitelných i kódovaných signálů.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.