• Detail firmy

SPRAK, s.r.o.

Základní popis

Správa bytových jednotek. Zajišťujeme úklid, údržbu, revize technologických zařízení a účetní služby.Realizujeme i rekonstrukce a přestavby.

Adresa

Hurbanova 1172/7
142 00 Praha 4 - Krč

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25669940

Výrobky, činnosti

Správa bytových jednotek.

Správa bytových jednotek. Zajišťujeme úklid, údržbu, revize technologických zařízení a účetní služby. Realizujeme i rekonstrukce a přestavby. Poskytujeme komplexní administrativní služby a právní poradenství.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 471 147
Mobil: +420 602 405 626
E-mail: sprak@sprak.cz
WWW: www.sprak.cz

Kontaktní osoba

IVETA ŠEVČÍKOVÁ - Jednatel

JAN KŘÍŽ

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.

PEERZAK.CZ

Poskytujeme služby automyčky, autoservisu a pneuservisu. Pečujeme o Vaše auto komplexně, od pneumatik, až po střechu. Provádíme ruční mytí exteriérů i interiérů vozidel, k dispozici máme také automatickou mycí linku se 6-ti mycími programy a s možností vysokotlakého ručního předmytí naší obsluhou zdarma. Dále nabízíme výměnu pneumatik a vyvážení, drobné opravy vozů všech značek a renovace laku.