• Detail firmy

Sportovní trofeje, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme sportovní poháry, medaile, diplomy, figurky, věnce, odznaky, vlajky, plakety, skleněné trofeje a reklamní předměty, 3D laser. Prodej a vyšívání sportovních oděvů. Prodáváme golfové hole a oděvy zn. Yamato.

Adresa

Cacovice 63/2
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26944189

Výrobky, činnosti

Vyrábíme a prodáváme sportovní poháry

medaile, diplomy, figurky, věnce, odznaky, vlajky, plakety, skleněné trofeje a reklamní předměty, 3D laser

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 107 280
Mobil: +420 777 221 804
E-mail: pohary@sportovni-trofeje.cz
WWW: www.sportovni-trofeje.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Švapík - Jednatel

Další firmy v oboru

DG Tip, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej reklamních a dárkových předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, psací potřeby, textil, elektroniku a různé drobné dárky, které u nás můžete nechat opatřit potiskem. Zabýváme se také tiskem průmyslových dílů.

DaL tisk, s.r.o.

Provozujeme tiskárnu v Brně, která se specializuje na ofsetový tisk. Zaměřujeme se na tisk plakátů, letáků, brožur apod. Zajistíme reklamní tiskoviny a propagační materiály nejen pro firmy z okolí Brna, ale i z celé České republiky. Kontaktujte nás se svými požadavky.

PETR HRDLIČKA - SÝRY

Prodáváme kvalitní sýry balené i krájené. Kromě klasického prodeje sýrů, mléčných výrobků, lahůdek, raw tyčinek a dalšího zboží, prodáváme dárkové balíčky. Můžete si vybrat již z hotových balíčků nebo Vám jej připravíme dle Vašeho přání a v požadované ceně. Veškeré zboží pečlivě vybíráme, abychom mohli nabízet jen prvotřídní a kvalitní zboží. Vybrané produkty rádi dovezeme.