• Detail firmy

Sportlines, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme aktivity v oblasti teambuilding, outdoor, fitness, aerobic, dance. Dále pořádáme školy v přírodě, příměstské tábory a dny dětí.

Adresa

Květnového vítězství 938/79
149 00 Praha 4 - Háje

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27622959

Výrobky, činnosti

Nabízíme aktivity v oblasti teambuilding

Nabízíme aktivity v oblasti teambuilding, outdoor, fitness, aerobic, dance. Dále pořádáme školy v přírodě, příměstské tábory a dny dětí.

Kontaktní údaje

Telefon: +42 025 399 442
E-mail: info@sportlines.cz

Kontaktní osoba

Martin Dušek - Jednatel

Mobil: +420 777 299 676
E-mail: info@sportlines.cz
WWW: www.sportlines.cz
Další firmy v oboru

Chadbalon - let balonem

Specializujeme se na lety horkovzdušným balónem. Nabízíme vyhlídkové lety pro jednotlivce, páry nebo skupiny až o 8 osobách. Vyhlídkové lety zajišťujeme horkovzdušnými balóny Chad a Kašpárek po téměř celém území České republiky.

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!