• Detail firmy

SportCentrum Nové Butovice, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme solárium, saunu, masáže, aerobik, alpinning, badminton, beach volejbal, posilovnu, spinning, squash, box a další sportovní vyžití.

Adresa

Ovčí Hájek 2174
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26746158
DIČ:  005-26746158
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  10
Roční obrat:  10000000

Výrobky, činnosti

Sportovní centrum

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 518 817
E-mail: chabovaj@sport-butovice.cz
WWW: www.sport-butovice.cz

Kontaktní osoba

Jana Chábová

E-mail: chabovaj@sport-butovice.cz

JIŘÍ VTÍPIL - Jednatel

Další firmy v oboru

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.

Chadbalon - let balonem

Specializujeme se na lety horkovzdušným balónem. Nabízíme vyhlídkové lety pro jednotlivce, páry nebo skupiny až o 8 osobách. Vyhlídkové lety zajišťujeme horkovzdušnými balóny Chad a Kašpárek po téměř celém území České republiky.