• Detail firmy

Sportainment

Základní popis

Firma dodává firemní akce, vánoční večírky, teambuilding a outdoor. Připravuje adrenalinové akce, zážitky, dárky. Prodej - koloběžky, speciální kola, adrenalinové hračky. Zařídí kompletní servis. Akce na klíč. Jsme specialista na týmový adrenalin.

Adresa

Ruská 1311/4
470 01 Česká Lípa

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86789953

Výrobky, činnosti

dodává firemní akce, vánoční večírky, teambuilding

Kontaktní osoba

Světlana Kratochvílová - Majitel

Mobil: 775 213 064
E-mail: svetlana@sportainment.cz
WWW: www.sportainment.cz
Další firmy v oboru

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.

SPORTCENTRUM Brandýs s.r.o.

Nabízíme ubytování, sportovní vyžití, wellness a kongresové služby v hotelu Sportcentrum, který se nachází v klidné části Brandýsa nad Labem. Poskytujeme slevy pro studenty, seniory a BENEFIT programy.

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.