• Detail firmy

Sport Wave, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme široký sortiment výživových doplňků a suplementů pro vrcholové i začínající sportovce.

Adresa

Bruslařská 1185/16
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26722615
DIČ:  CZ26722615
Rok založení:  2002
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

BCAA 4:1:1 Fair Power

Pro ty, co chtějí ochránit svoji svalovou hmotu před degradací, docílit rychlejší regenerace, a především pak také podpořit skutečný růst sval. hmoty.

Kontaktní údaje

E-mail: info@sportwave.cz
WWW: www.esurival.cz

Kontaktní osoba

Adéla Draxlerová

Mobil: +420 773 874 733
E-mail: info@sportwave.cz

Pavel Provázek - Jednatel

Mobil: +420 602 289 838

Ing. Otakar Buzek, CSc. - Jednatel

Další firmy v oboru

Miluše Hrubá - SWIM - RELAX

Zabýváme se prodejem plaveckého vybavení. Nabízíme široký sortiment plavek, plaveckých brýlí, čepic a ploutví. Dále prodáváme plavecké a tréninkové pomůcky a další potřeby pro plavání, např. plážovou obuv, batohy, tašky, ručníky a mnoho jiného. Nakupovat můžete v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází v Praze 4 - Podolí, v areálu plaveckého stadionu. Otevřeno máme denně.

BELLATEX s.r.o.

Jsme česká výrobně-distribuční společnost s bytovým textilem. V naší nabídce naleznete nejrůznější textil do domácnosti, a to od ručníků, utěrek, polštářků, sedáků po kvalitní povlečení, prostěradla, přikrývky, koupelnové předložky. Dodáváme textil do hotelů a penzionů.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!