• Detail firmy

Sport Ticket Travel s.r.o.

Základní popis

Vstupenky na světový fotbal. Arsenal, Chelsea, Barcelona, Real Madrid, Bayern Mnichov a další. Dále nabízíme Roland Garros, ATP Masters a další.

Adresa

Havlíčkova 333/6
250 01 Brandýs nad Labem

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02885328
Rok založení:  2014
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vstupenky na světové sportovní a kulturní akce

Zajišťujeme vstupenky na nejvýznamnější sportovní a kulturní eventy v Evropě. Chelsea, Arsenal, Real Madrid, Barcelona, Bayern Mnichov, PSG, Ajax a další.

Kontaktní údaje

E-mail: pavel@sporttickettravel.com
WWW: www.sporrtickettravel.com

Kontaktní osoba

Pavel Schneider - Jednatel

Mobil: +420 608 000 741
E-mail: pavel@sporttickettravel.com
Další firmy v oboru

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

ČEZPROKA s. r. o.

Specializujeme se na cestování a dovolené na míru. Nabízíme služby pro firmy nebo jednotlivce. Vždy dle přání a požadavků navrhneme ideální dovolenou nebo teambuildingovou akci.

Ing. Kateřina KLAŠKOVÁ

Nabízíme zprostředkování pobytů na Korsice. Zprostředkujeme pro Vás rodinnou dovolenou, dovolenou pro páry nebo třeba pro skupiny. Nabízíme také zajištění trajektů a letenek na Korsiku.