• Detail firmy

Sport Media Group , s.r.o.

Základní popis

Společnost je sportovní a marketingovou společností, která poskytuje komplexní manažeřský servis profesionálním sportovcům, atd...

Adresa

Na rovni 1014/21
162 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26741229
DIČ:  CZ26741229
Rok založení:  2002
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- vyhledávání talentů, manažerské služby při realizaci tuzemských a mezinárodních přestupů, právní i manažerské služby při uzavírání profesionálních kontraktů, organizování sportovních stáží v zahraničních klubech, zastupování v reklamních aktivitách

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 312 474
E-mail: bovan@sportmediagroup.cz
E-mail: info@sportmediagroup.cz
WWW: www.sportmediagroup.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Bovan - Jednatel

Mgr. Iveta Bovanová - Jednatel

Další firmy v oboru

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

SPELSBERG spol.s r.o.

Velkoobchod s elektroinstalačním materiálem, krabicemi na omítku, rozvaděči, plastovými průmyslovými elektroinstalačními krabicemi IP66, instalačními systémy do betonu, zásuvkovými rozvaděči, elektroměrovými skříněmi, atd. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde najdete veškeré informace o naší společnosti. V případě potřeby nám zavolejte, rádi Vám ve všem pomůžeme.