• Detail firmy

SPORT HOTEL PRÁŠILY s.r.o.

Základní popis

Pořádání firemních akcí. Provozování botanické zahrady a keltské vesnice. Pořádání historických výletů a vyjížděk na koních.

Adresa

Prášily 111
342 01 Prášily

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25231588
DIČ:  CZ25231588

Výrobky, činnosti

Provoz kulturních akcí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 376 589 029
Mobil: +420 603 931 204
WWW: www.prasilskyraj.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Štěrba - Jednatel

Další firmy v oboru

Zábavní technika - Zdeněk Poklop

Zajišťujeme dodávky, provoz a pronájem zábavní techniky, která oživí atmosféru a pobaví hosty ať už v restauraci, hotelu či herně. Specializujeme se na ligové šipky, kulečníky a stolní fotbal - fotbálek. Zajišťujeme rovněž servis zábavní techniky, a to do 48 hodin od nahlášení závady. Chcete-li si pořídit do Vaší provozovny zábavní automat, neváhejte nás kontaktovat - rádi Vám pomůžeme s výběrem.

U HUBERTA LOVECKÉ POTŘEBY

Specializujeme se na prodej loveckých potřeb různých značek. Prodáváme zbraně, střelivo, oblečení a vybavení pro myslivce. Zajišťujeme znalecké posudky zbraní. Součástí poskytovaných služeb je i komisní prodej zbraní. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment zboží.

Benovo letadýlka.cz

Zabýváme se prodejem modelů vrtulníků a letadel. Dodáváme modely Align, Kasama, Mikado, Roban, KDE Direct, Lynx Heli, Edge, Canomod, Fusuno, Futaba, Kontronik, Microbeast, vrtulníky T-Rex, vrtulníky Srimok a Dune, vrtulníky Logo, náhradní díly pro vrtulníky, tuning a kabinky T-rex, tuning a kabinky MSH Protos a kompletní RC příslušenství.