• Detail firmy

SPORT FORTE, s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej pohárů, medailí, plaket, diplomů a upomínkových předmětů. Provádění gravírovaní na štítky, firemní cedule a tabulky. Poutače na výlohy

Adresa

Choťánky 188
290 01 Choťánky

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29137934
DIČ:  CZ29137934
Rok založení:  2012

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej pohárů, medailí, plaket, diplomů a upomínkových předmětů. Provádění gravírovaní na štítky, firemní cedule a tabulky. Nabízíme reklamní vlaječky, sošky, upomínkové placky. Vyrábíme poutače na výlohy nebo auta.

Další firmy v oboru

Ivan Král

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Vytváříme firemní identitu, informační a orientační systémy, bannery, billboardy, polepy aut, reklamní letáky, katalogy a mnoho dalšího. Poskytujeme fotografické služby.

Alžběta Ježková

Alžběta Ježková nabízí návrh log, logodesign, webovou grafiku a webdesign, tištěnou grafiku, fashion design, ilustrace a postprodukce.

LABEL s.r.o.

Specializujeme se na polygrafickou výrobu. Nabízíme profesionální ofsetový a digitální tisk. Zhotovujeme brožury, knihy, nástěnné a stolní kalendáře, letáky, plakáty, papírové krabičky a obaly, vizitky, karty a mnoho dalšího. Realizujeme kompletní knihařské zpracování, zhotovení tiskových desek či osvit tiskových desek CTP.