• Detail firmy

Sport Actions & Travel, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme prodej vstupenek. Organizujeme zájezdy na Chelsea, Arsenal, Manchester Utd., FC Barcelonu, Real Madrid, AC Milán, Juventus Turín, AS Řím, Bayern Mnichov, Ligu Mistrů, MS ve fotbale, MS v ledním hokeji, MS v rugby, NHL, NBA, Formuli 1.

Adresa

Světova 473/12
180 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28184840

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme prodej vstupenek.

Organizujeme zájezdy.

Kontaktní údaje

E-mail: info@sportactions.cz

Kontaktní osoba

Markéta Kukulová, DiS. - Jednatel

Telefon: 266 773 933
Mobil: 603 807 779
E-mail: info@sportactions.cz
WWW: www.sportactions.cz
Další firmy v oboru

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

ZEPHYR, s. r. o.

Specializujeme se na návrhy a realizace výstavních expozic po celém světě. Zajišťujeme konference a semináře. Poskytujeme poradenství a pomoc při zpracování žádostí o granty a dotace.

MATTES RESTAURACE

Nabízíme kvalitní českou a steakovou kuchyni. Pořádáme různé oslavy, svatební hostiny, firemní akce nebo rauty. Posedět si můžete i na naší letní zahrádce nebo v zastřešené vytápěné zimní zahrádce.