• Detail firmy

SPOMA.com s. r. o.

Základní popis

Prodej výpočetní techniky a hardwaru. V prodeji jsou také tiskárny, multifunkce, kopírky, tablety, notebooky, tonery a inkousty.

Adresa

Fügnerova 812/2
405 02 Děčín

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  03111156
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výpočetní technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 510 931
Telefon: +420 412 510 518
Telefon: +420 412 510 431
E-mail: info@spoma.com
WWW: www.spoma.com

Kontaktní osoba

TOMÁŠ MATYS - Jednatel

Mobil: +420 602 424 070

JITKA MATYSOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

KENDÍK MILOŠ

Zabýváme se prodejem a servisem kancelářské a telekomunikační techniky. Zajišťujeme servis kopírovacích a multifunkčních strojů a tiskáren zn. Konica, Minolta, Kyocera, Sharp, Triumph-Adler, HP, Canon aj. Dodáváme rovněž náhradní díly a spotřební materiál, provádíme renovace cartridge. Nabízíme možnost bezplatného zapůjčení náhradní kopírky či tiskárny po dobu opravy Vašeho zařízení.

Michal Szabó

Zabýváme se dodávkou kamerových, monitorovací, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme montáž a instalaci PC na zakázku, provádíme realizaci sítí LAN a WIFI. Zajišťujeme pískování a leptání skla.