• Detail firmy

SPOLIA, s.r.o.

Základní popis

Nabídka stavebních a zemních prací, rekonstrukcí, epoxidových stěrek, realizací anhydritů, pěnobetonů, litých podlah či betonáže.

Adresa

Bořetice 445
691 08 Bořetice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29191106

Výrobky, činnosti

Stavební a zemní práce

- stavebních a zemních prací, rekonstrukcí, epoxidových stěrek, realizací anhydritů, pěnobetonů, litých podlah či betonáže.

Kontaktní údaje

E-mail: spolia@spolia.net
WWW: www.spolia.net

Kontaktní osoba

Ing. Karel Mikulica - Jednatel

Mobil: +420 733 659 399
Další firmy v oboru

BUILD POINT s.r.o.

Jsme společnost zabývající se kompletní nabídkou všeho, co se týká staveb. Poskytneme vám potřebný materiál, ochranné pomůcky a oděvy či uskutečníme vaše přání v realitu a postavíme vám váš dům snů od A až do Z.

FINO-TRADE s.r.o.

Naše firma se dělí na dvě divize. Stavební divize staví v okolí Brna a po jižní Moravě všechny druhy pozemních staveb, zejména RD, firemní sídla, výrobní haly, komerční stavby atd. Poslední dobou se zaměřila na pasivní a nízkoenergetické stavby. Druhá naše divize vyrábí betonové zboží - ztracené bednění, zdicí tvárnice, příčkovky, stropní systém Trigon (skládané stropy), obrubníky a dlažby.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.