• Detail firmy

Společnost pro pracovní medicínu, s.r.o.

Základní popis

Komplexní zajištění povinné závodní preventivní péče. Vstupní, periodickém a výstupní lékařské prohlídky (i na pracovišti klienta. Dohled na pracovištích s ohledem na hygienu práce. Vypracování kategorizace prací. Vedení povinné administrativy.

Adresa

Angelovova 3170
143 00 Praha 4 - Modřany

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28245253
DIČ:  CZ28245253

Výrobky, činnosti

Komplexní zajištění povinné závodní preventivní

péče.Vstupní, periodickém a výstupní lékařské prohlídky (i na pracovišti klienta.Dohled na pracovištích s ohledem na hygienu práce.

Kontaktní osoba

Pavel Chramosta - Jednatel

Mobil: +420 775 587 631
E-mail: pavel.chramosta@pracovnimedicina.cz
Další firmy v oboru

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Nabízíme komplexní služby hygienické a klinické laboratoře se sídlem v Ostravě. Provádíme analýzy vody, zeminy, kalů, ovzduší, potravin, medicinálních plynů, kosmetických výrobků, zdravotnických prostředků, sterilizátorů apod. V našich klinických laboratořích zajišťujeme diagnostiku bakteriálních, virových, parazitárních nákaz, mikrobiální vakcíny i diagnostiku tuberkulózy.