• Detail firmy

Společnost moravských okresních drah, spol. s r. o.

Základní popis

Zajištění nepravidelné osobní dopravy - organizování výletních charterových vlaků na území celé ČR,právní zastoupení subjektů v řízeních před DÚ a MD ve věcech omezení a zastavení dopravy, při změně kategorie dráhy a v řízeních o zrušení dráhy,

Adresa

Purkyňova 71/99
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27696651
DIČ:  CZ22871632
Rok založení:  2006
Počet zaměstnanců:  1
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Osobní doprava

Kontaktní údaje

E-mail: marek.tomek@seznam.cz
WWW: www.smod.cz

Kontaktní osoba

Marek Tomek, DiS - Majitel

Telefon: 777 326 480
E-mail: marek.tomek@seznam.cz

Božena Hrabalová - Jednatel

Mobil: +420 607 732 721
Další firmy v oboru

DOBROVOLNÝ, s.r.o.

Zabýváme se speciální přepravou v rámci vnitrostátní a mezinárodní přepravy. Provádíme přepravu nadrozměrných nákladů, těžkotonážní přepravu a přepravu těžkých nákladů. Zajistíme přepravní povolení, spediční činnost, doprovod nadměrných nákladů, průjezd přepravních tras nebo pojištění nákladů.

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.