• Detail firmy

Společnost I & T s.r.o.

Základní popis

Provádíme návrhy, realizaci a údržbu okrasných zahrad, jezírek, firemních a soukromých prostranství. Ošetřování a řez stromů a keřů, živých plotů...

Adresa

Znojemská 2571/31
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25594401

Výrobky, činnosti

Návrhy, realizace, údržba zahrad, jezírka, Jihlava

Provádíme návrhy, realizaci a údržbu okrasných zahrad, jezírek, firemních a soukromých prostranství. Ošetřování a řez stromů a keřů, živých plotů...

Kontaktní údaje

WWW: www.spolecnostiat.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivo Tomečka - Majitel

Telefon: 728 239 652
E-mail: info@spolecnostiat.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZAHRADNICTVÍ U CHLUBNŮ

Zaměřujeme se na výsadbu a úpravu zeleně. Nabízíme spolupráci při návrhu a realizaci zahrady včetně následné péči o ni. Dále se zabýváme prodejem dřevin (okrasné i ovocné) a rostlin (trvalky, letničky, dvouletky, cibuloviny, sadby zeleniny), substrátů, hnojiv, postřiků na rostliny aj. Zajišťujeme rovněž květinové výzdoby, především květinové dekorace na pohřby a věnce. Prodáváme i adventní věnce.

Zahrady Laurus

Zabýváme se projektováním, návrhy a realizací zahrad. Zajišťujeme jejich rekultivace, tvorbu nových prvků včetně drobných roubených staveb. Věnujeme se údržbě a ošetřování zeleně. Naše služby jsou určeny zákazníkům nejen z okresu Jihlava.

Pavla Kostohryzová - Květinářka

Nabízím kompletní služby v oboru floristky. Ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně a snažím se splnit zakázky tak, aby předčily Vaše očekávání. Vytvořím květinové výzdoby a dekorace do hotelů, penzionů, do firem i úřadů. Zabývám se svatební výzdobou, včetně poskytnutí květinové poradny.