• Detail firmy

Společnost 99, s.r.o.

Základní popis

Odborně provádíme montáž tepelné izolace (proškolení v zahraničí) zafoukáním nebo nástřikem - materiál celuloza Isocell (Rakousko) a minerální a skleněné vlákno Knauf Insulation (EU),montáž provádíme vlastními stroji

Adresa

Českobrodská 211
190 11 Praha 9 - Běchovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61249424
DIČ:  CZ61249424
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavby a rekonstrukce objektů

Kontaktní údaje

WWW: www.spolecnost99cz.eu

Kontaktní osoba

Miloš Procházka - Jednatel

Mobil: +420 602 627 437
E-mail: spolecnost99@volny.cz

JUDr. Hana Procházková - Majitel

Další firmy v oboru

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.