• Detail firmy

SPOJMONT OSTRAVA s.r.o.

Základní popis

Společnost se specializuje na kompletní zpracování plechu nejmodernějšími CNC technologiemi. Dlouholeté zkušenosti s výrobou přístrojových skříní, panelů, rozvaděčů, strojních dílů, nábytkových dílů a pod.

Adresa

Suderova 2080/12
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26861615
DIČ:  CZ26861615
Rok založení:  2005
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- zpracovávání materiálů: ocel, nerez. ocel, zinkovaná ocel, měď, mosaz, hliník. Zpracovávají plechy z danných materiálů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 633 971

Kontaktní osoba

Aleš Dreiseitel - Jednatel

Ing. Jana Dreiseitelová - Jednatel

Další firmy v oboru

TALPA - RPF s.r.o.

Naše společnost se věnuje výstavbě inženýrských sítí, bezvýkopovým technologiím, dodávkám a instalacím tepelných čerpadel a poskytováním služeb v oblasti řezání vodním paprskem. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách. Většina našich činnosti ovlivňují životní prostředí, snažíme se proto ho co nejméně zatěžovat.

ARCIMPEX s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej veškerého hutního a svařovacího materiálu. Realizujeme tvarové pálení na CNC stroji a výrobu výpalků z ocelových plechů. Provozujeme velkoobchod s hutním materiálem, vykupujeme železný šrot. Našimi zákazníky jsou společnosti zejména z výrobního, hutního a obchodního odvětví.

DDS STEEL-CZECH, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hutního materiálu prvotřídní kvality. Zajišťujeme trubky bezešvé, svařované, kotlové i konstrukční. Rovněž dodáváme plechy válcované za tepla, prefabrikace potrubí, konstrukční jekly, uzavřené konstrukční profily, ocelové rošty, materiály pro offshore a speciální konstrukce. V naší nabídce naleznete i samospouštěcí hasicí zařízení od renomovaných výrobců.