• Detail firmy

ŠPLÍCHAL JAN Mgr. Bc.

Základní popis

- personální audity a rozhodčí řízení Požární ochrana - poradenství, školení požární ochrana - technicko organizační činnost Bezpečnost práce

Adresa

Přemyslovská 211/46
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62402188

Výrobky, činnosti

Požární ochrana

Kontaktní údaje

Telefon: 776 737 730
E-mail: pimpulaci@gmail.com

Kontaktní osoba

Jan Šplíchal, Mgr. Bc.

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTOŠKOLA Luboš Vojtíšek

Poskytujeme služby autoškoly, jejíž tým v současné době tvoří 4 profesionální učitelé. Zajišťujeme komplexní výuku skupin A a B. Součástí našich služeb je rovněž školení řidičů referentů, vstupní praktické přezkoušení řidičů pro firmy a povinné školení řidičů na profesní osvědčení. Mottem Autoškoly Vojtíšek je „Naučit své klienty kvalitní, zodpovědné a bezpečné jízdě“.

FM Institute, s.r.o.

Nabízíme rekvalifikační a jiné vzdělávací kurzy z oblasti Facility managementu a správy majetku. Kurzy pořádáme jako veřejné i na zakázku pro jednotlivce nebo firemní skupiny, jsme schopni upravit i některé kurzy dle požadavku a zaměření Vaší firmy. Odborným garantem vzdělávacích programů je IFMA CZ.

Jazyková škola RODET

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti výuky angličtiny. Poskytneme Vám kvalitní výuku a rozšiřování znalostí cizího jazyka. Nejen teoreticky, ale i prakticky. V naší nabídce naleznete vše od individuálního kurzu až po firemní lekce.