• Detail firmy

Spirit goods s.r.o.

Základní popis

Zaměřuje se na prodej lehce alkoholického nápoje FIZZ cider, Angry Birds limonády a alkoholický koktejlů tzv. RTD (ready to drink) nápojů.

Adresa

Hřbitovní 92/35
664 51 Šlapanice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28349857
DIČ:  CZ28349857
Rok založení:  2009
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Import

Výrobky, činnosti

Prodej

- FIZZ cider - Nordic Premium cider, nápoj cider lze díky své osvěžující chuti srovnat k oblíbenému pivu, barvou a ovocnou vůní.

Kontaktní údaje

E-mail: info@spiritdrinks.cz
WWW: www.fizz.cz

Kontaktní osoba

Martin Lošťák - Jednatel

Mobil: +420 731 507 980
E-mail: martin.lostak@fizz.cz

Kristi Karu - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MODIOS spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem mléčných a chlazených výrobků. Našimi produkty zásobujeme především maloobchody a jídelny veřejného stravování - školy, menzy, kantýny, závodní jídelny, domovy mládeže, domovy důchodců, nemocnice, hotely, restaurace, věznice a další gastro provozovny. Nabízíme k pronájmu netemperovaný sklad a venkovní prostory s nonstop ochranou kamerovým systémem.

M & V, spol. s r.o.

Velkoobchod nářadím, nástroji a stroji.

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.